Seller-Online

наші МОЖЛИВОСТІ. ваші успішні продажі

Заявка на відправку товару на наш склад в США

Для оформлення заявки на відправку посилки до нашого складу через Seller-Online Вам необхідно:

В Особистому кабінеті зайти до розділу «Посилки» — «Нова відправка» та обрати спосіб доставки «На склад в США» (1).

Якщо Ви хочете скористатися послугами нашої пересилки, то Вам необхідно обрати пункт «Відправка через Seller-Online».

Якщо Ви хочете самостійно відправити свою посилку на наш склад, то Вам необхідно обрати пункт «Відправка самостійно».

Після цього необхідно вказати габарити та вагу вашої посилки (3).

В полі «Вартість відправки» система покаже Вам вартість пересилки, виходячи зі вказаних Вами габаритів (4).

Тепер необхідно додати в систему відомості про товар. Для цього Вам потрібно в розділі «Категорія товару» натиснути кнопку «Додати категорію», і в новому вікні створити категорію свого товару, заповнюючи необхідні поля. Ви можете створити декілька категорій товарів, якщо у Вас великий асортимент. Це полегшить користування системою в майбутньому (5). Що таке «категорія»? Будь-який асортимент продукції можна розбити на категорії. Ви можете застосовувати категорії відповідно до категорій свого магазину, або вигадати будь-яку зручну розбивку. Наприклад, якщо Ви продаєте біжутерію, то можливо підійдуть категорії Браслети, каблучки, сережки
. Якщо Ви продаєте сукні, то, можливо, актуальною буде розбивка за моделями. Якщо Ви продаєте альбоми, то, можливо, актуальною буде розбивка за розмірами. Якщо Ви маєте невеликий асортимент, то можна створити одну категорію — «Мої товари» — та внести до неї інформацію про товари.

Після формування категорій вкажіть дані про товари:

Внесені відомості про товари мають бути достовірними. Якщо Ви вносите вагу й габарити, приблизно наближені до реальних, то під час формування заявки зі складу вже будете бачити приблизну вартість відправлення. Вартість доставки невеликих посилок USPS, так званих дрібних пакетів вагою до 454 г, розраховується лише за фактичною вагою, без урахування габаритів. А вже для всіх міжнародних зі складу та комерційних посилок важливі й габарити.

  • Вносимо код товару (Заповнюється клієнтом самостійно, зручною для нього нумерацією). Наша система стікерів складається з двох параметрів: перший — наш код, від формується наскрізною нумерацією; другий код — Ваш. Таким чином, ми розкладаємо товари в порядку наскрізної нумерації, а Ви можете зробити зручний облік, зрозумілий для Вас. Ми зіткнулися з тим, що кожен користувач хоче використовувати власні товарні коди. Але би уникнути плутанини, ми робимо коди подвійними. 
  • Вказуємо назву товару російською або англійською мовою
  • Вказуємо габарити товару в пакуванні: довжину, ширину та висоту — якщо ви відправляєте в товар коробці, слід вказувати габарити коробки. Якщо Ваш продукт можна відправити без коробки, то вкажіть габарити виробу з зіп-пакеті або тому пакуванні, в якому ви відправляєте. Додатково, наприклад, для браслету в зіп-пакеті, ми будемо використовувати повітряно-бульбашкову плівку. Плівка може знадобитися й для пакування вашої коробки, якщо вона недостатньо міцна; можливо, достатньо буде гарного кольорового кур’єрського пакету. Ми обов’язково використовуємо пакети та надаємо їх безкоштовно з тої причини, що в США прийнято залишати посилки та пакети під дверима. Це — особливість ринку. Покупці тут можуть не купити товар, якщо немає такої опції або надається лише доставка під розпис. Покупці цінують свій час. А в умовах пандемійних обмежень багато компаній перейшли на безконтактну доставку. Залишені під дверима на вулиці, пакунки в кур’єрських пакетах будуть захищені від вологи й бруду. Ми відпочатку пішли на цей крок для оптимізації доставки та для економії коштів відправників. Відправляючи коробки розібраними і відмовляючись від об’ємних кур’єрських пакетів, ми не пересилаємо «зайве габаритне повітря». Ви самі переконаєтесь в цьому, щойно почнете оптимально збирати вантаж до відправки; спробуйте прораховувати вартість доставки окремої посилки, спакованої та відправленої самостійно, — і вартість посилки, відправленої разом з іншими, спакованої максимально компактно.
    Ви будете здивовані, але доставка невеликого перстня, спакованого в коробочку, а потім — в кур’єрський пакет з бульбашками, коштуватиме біля 8-9 доларів, тоді як доставка того самого перстня, відправленого без пакетів та з розібраною коробкою, вийде десь 6-7 доларів. 
  • Вказуємо вагу товару (коли ви вносите габарити товару в пакуванні, система автоматично розраховує значення об’ємної ваги та підставляє більше значення в поле «Вага») — вказуйте вагу з пакуванням та додайте 20-40 грамів на наш пакет та супровідні документи.
  • Вказуємо вартість товару (вказуйте вартість в місці продажу) — просимовказувати вартість, за якою ви продаєте, з урахуванням розпродажу. Вартість можна буде відкоригувати пізніше, під час формування посилки зі складу. Вартість буде потрібна для інвойсів, якщо виникне необхідність міжнародних відправок. Ми не можемо порушувати законодавство та маємо вписувати достовірні відомості про продаж, додавати документ, якщо податок сплачено. Вартість товару також знадобиться у випадку втрати пакету та для формування заявки на компенсацію. Тобто для звернення до кур’єрської служби з претензією нам завжди треба вказувати вартість вантажу та його детальний опис.
     
  • Після внесення до системи відомостей про товари, натискаємо кнопку «Додати товар» (6).
  • В полі «Вміст посилки» Ви зможете вказати необхідну кількість товару, що відправляється (7).
  • За необхідності Ви можете додати свої коментарі та побажання в поле «Коментар до посилки» (8).
  • Для формування посилки Вам необхідно натиснути кнопку «Створити відправку» (9).
  • Роздрукувати стікери та наклеїти на Ваші відправки. (Товари без стікерів, а також товари, марковані від руки, не буде прийнято на відправку!)

Після створення відправки в системі буде вказано реквізити для відправки посилки. Вам також потрібно буде внести трек-номер відправленої посилки. Якщо ви відправляєте не з України, то в поле «Внесіть трек-номер відправленої посилки» внесіть номер відстеження з Вашої поштової квитанції. Передивитися створену Вами відправку можна в розділі «Посилки» — «Мої відправки».